Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Płyty gipsowo-kartonowe obecnie są często wykorzystywane przy pracach budowlanych i wykończeniowych.

Przed pojawieniem  się tego materiału na rynku wnętrza mieszkań niewiele one się od siebie różniły.

Warto zauważyć, że taka przyjemność jeżeli ktoś się na nią decydował bardzo drogo kosztowała, na co pozwolić sobie mogli tylko nieliczni. Oczywiście, możliwość puszczenia wodzy fantazji przy projektowaniu mebli zintegrowanych ze ścianą, wielopoziomowych sufitów podwieszanych wzbogaciła nudnawą architekturę wnętrz.

Obecnie wznoszenie tanich lekkich ścianek działowych pozostaje głównym kierunkiem zastosowania płyt gipsowych.

Warto wspomnieć, że firma VRILBUD wykonuje pełny zakres prac remontowo-wykończeniowych i budowlanych. Ma też ogromne doświadczenie w  stawianiu  ścianek działowych z karton-gipsu.

Praktyka pokazuje, że zastosowanie „karton-gipsu” znacznie obniża koszty prac budowlanych. Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć np. na aranżację wnętrza.

Dbając o interesy naszych klientów zawsze proponujemy materiały najwyższej jakości w dobrej cenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie niezbędne prace w domu, apartamencie czy mieszkaniu będą wykonywane przez najlepszych fachowców, którzy mają na swym koncie setki wykonanych prac.

Koszty robót zależą od wymiarów i stopnia trudności zaprojektowanych form. Wznoszenie w swoim mieszkaniu ścianek gipsowo-kartonowych jednocześnie pozwala rozwiązać trudności z doprowadzeniem przewodów elektrycznych do sprzętów AGD i oświetlenia.

Nie ma potrzeby wiercenia ściany czy instalacji mało estetycznych plastikowych kanałów kablowych. Wszystkie te defekty można znakomicie ukryć w płycie gipsowo-kartonowej.

Korzystając z usług VRILBUD możesz spać spokojnie. Wystarczy do nas zadzwonić,  a my zajmiemy się wszystkim, począwszy od potrzebnych obliczeń, wyboru materiałów, kończąc dostawą na miejsce, na specjalne życzenie klienta. Państwa zadaniem będzie tylko udostępnienie pomieszczenia wymagającego remontu oraz oczekiwanie na wykonaną w terminie pracę.

Z usług firmy VRILBUD skorzystało już wielu mieszkańców Warszawy i okolic oraz Trójmiasta. Z opiniami naszych klientów można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do nas jeszcze dziś. Specjaliści firmy VRILBUD są gotowi wykonać każdą pracę związaną z zastosowaniem  gips-kartonu, tak aby czuli się Państwo komfortowo i przytulnie w swoim mieszkaniu czy domu przez wiele lat.

VRILBUD wykona cały zakres prac budowlano-remontowych nie tylko  solidnie, fachowo, ale i terminowo. Już dziś pomyśl o jutrze!

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!