Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Jednym z najczęściej wybieranych materiałów na podłogę jest parkiet. Jest to materiał naturalny, bardzo trwały, przyjazny, efektowny czasem wręcz ekskluzywny. Wytwarza się go z twardych gatunków drewna, aby był odporny w codziennej eksploatacji. Oprócz tego jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy regularnie odkurzać lub przecierać go lekko wilgotną szmatką.

Niestety czasem na skutek wahań temperatur i zmiany wilgotności podczas sezonu grzewczego parkiet może ulegać deformacji np.: mogą powstać wybrzuszenia albo szpary pomiędzy deszczułkami.

Alternatywą mogą stać się panele. One w mniejszym stopniu podlegają odkształceniom pod wpływem zmian temperatury i wilgotności. Ich środkowa warstwa nośna utrzymuje warstwę górną i nie pozwala na wypaczenia.

Jeśli twój parkiet uległ zniszczeniu, możesz go zamienić na panele. Mają dość podobne walory estetyczne, a odpowiednio dobrane i ułożone będą służyły przez wiele lat.

Etapy układania parkietu:

.   wyrównanie podłoża;

.   gruntowanie podłoża;

.   rozprowadzenie kleju pacą żabkową;

.   ułożenie i dociskanie deszczułek;

.   cyklinowanie ułożonego parkietu.

 

Firma VRILBUD oferuje zarówno układanie paneli podłogowych jak i parkietu. Jesteśmy doświadczonym zespołem dlatego możesz zlecić tą usługę właśnie nam. Na szczególne życzenie klienta bierzemy na siebie zakup materiałów towarzyszących, dostarczamy sprzęt i chemię podłogową. Gwarantujemy jakość i trwałość ponieważ dbamy o komfort naszych klientów.  

 

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!