Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Tynki są zalecane w celu wyrównania powierzchni przed ostatecznym wykończeniem ścian i sufitów: malowaniem, układaniem płytek ceramicznych, tynku dekoracyjnego, naklejaniem tapet i innych robót. Przed ułożeniem tynku podłoże trzeba oczyścić i starannie zagruntować. Dalej należy dokonać wyboru, jaki rodzaj tynku będzie odpowiedni do danego pomieszczenia i oczywiście ważne jest ,aby zadbać o niezbędny sprzęt.

Lepiej polecić pracę dla fachowców. Zalecane jest to szczególnie w przypadku dużych powierzchni przeznaczonych do tynkowania. Zatrudniając profesjonalnych tynkarzy zaoszczędzić można dużo wysiłku, czasu i oczywiście w efekcie finalnym pieniędzy np. na poprawianie błędów.

Korzystając z usług firmy VRILBUD masz możliwość otrzymania efektu o jakim marzysz.

Z naszej strony możesz liczyć na:

zakup i dostarczanie materiałów;

wstępne przygotowanie powierzchni pod tynkowanie;

dobór odpowiedniej mieszanki i przygotowanie odpowiedniej konsystencji tynku;

dobór metody naniesienia tynku na powierzchnię i wygładzanie.

 

Pracujemy na najlepszych materiałach zarówno jakościowo jak i cenowo. Dysponujemy niezbędnym sprzętem umożliwiającym wykonać prac szybko i w oparciu o najwyższe standardy.

VRILBUD działając w Warszawie i okolicach wykonuje kompleksowo prace remontowo-budowlane.

Jeżeli interesuje Ciebie wyrównanie ścian i sufitów, tynkowanie powierzchni ścian i sufitów dzwoń do nas jeszcze dziś. Z nami oszczędzaj swój czas i pieniądze.

 

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!