Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Własnoręczne złożenie szafy wnękowej nie jest trudne. Poradzić sobie z tym można nawet nie będąc specjalistą. Konstrukcja tego typu szafy jest często bardzo prosta, jednak czasem bez odpowiedniego doświadczenia nie będzie to łatwe, gdy mamy do wykonania np.: szafę wnękową pod wymiar.

Na rynku są różne rodzaje szaf (wnękowe, przesuwne, narożne) wymagają one zastosowania innej techniki montażu i ustawienia. Trudności w montażu częstą zależą od planu samego pomieszczenia oraz materiału.

Montaż drzwi z różnymi mechanizmami  przesuwnymi i z różnorodnością wykończenia frontów powoduje utrudnienia takiego montażu.

Jeśli nie posiadasz umiejętności w montowaniu szaf (w szczególności, montaż szafy wnękowej istotnie się różni od montażu szafy modułowej),  lepiej zlecić to zadanie fachowcom VRILBUD.

Ekipa VRILBUD wykona montaż szybko i dokładnie biorąc pod uwagę wszystkie szczegóły techniczne Twojego mieszkania oraz samej szafy.

Wykonujemy profesjonalny montaż szaf wnękowych w Warszawie  i okolicach, różnego rodzaju szaf, z różnymi wariantami frontów.

Nasz zespół doświadczonych oraz wysoko wykwalifikowanych montażystów złoży szafę każdego typu np.: z frontem z płyt MDF, szkła, czy lustra,  dbając przy tym o funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz szafy.

Na co możesz liczyć korzystając z usług VRILBUD:

.  wspólnie ustalimy termin montażu;

.  dajemy gwarancję wysokiej jakości montażu:

.  zoptymalizujemy koszty oferowanych usług (zwykle wszystko jest wliczone w ogólną cenę zamówienia).

 Nasi specjaliści:

.  dokonają dokładnych pomiarów miejsca, gdzie ma stanąć szafa;

.  na życzenie klienta dostarczą materiały do miejsca montażu;

.  wykonają dokładny  montaż szafy;

Wykorzystujemy nowe technologie. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami oraz niezbędnymi akcesoriami, co umożliwia szybki i sprawny montaż.

Jeżeli pragniesz szafy która będzie się doskonale prezentować zapewniając komfort w użytkowaniu zadzwoń do VRILBUD jeszcze dziś.

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!