Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Składanie mebli to bardzo ważne zadanie, któremu nie każdy niestety podoła. Wymaga od wykonawcy zarówno precyzji jak i odpowiednich umiejętności i i doświadczenia.

Kupując meble, a tym bardziej wyjątkowe czy ekskluzywne nie zaleca się składania ich samodzielnie. Tylko skorzystanie z usług profesjonalnych fachowców gwarantuje pełną satysfakcję z dokonanego zakupu.

Meble nowoczesne są bardziej skomplikowane niż wydaje się to nam na pierwszy rzut oka. Jeśli nie zajmujesz się składaniem mebli zawodowo to prawdopodobnie nie posiadasz także niezbędnych narzędzi, a tym bardziej precyzyjnych umiejętności w montażu.

Często takie samodzielne składanie mebli doprowadza do szybkiego ich zużycia lub do nienaprawialnych uszkodzeń. Producent w takim przypadku nie uwzględnia reklamacji i zazwyczaj nie posiada też w ofercie odrębnych elementów, które można dokupić oddzielnie. Skutek tego może być taki, że albo musimy dokupić całe nowe drogie dodatkowe elementy do zestawu mebli w miejsce uszkodzonych, albo pozostaje nam pogodzić się z tym, co mamy. Jest to przyczyną zupełnie niepotrzebnych nerwów, nie mówiąc o stracie cennego czasu.

Korzystając z profesjonalnych usług firmy VRILBUD o możesz spać spokojnie.

Nasza  firma zajmuje się składaniem mebli w Warszawie, Trójmieście i okolicach. Zapewniamy fachowa obsługę i dogodne terminy.

Oferujemy montaż i demontaż mebli różnego rodzaju:

- montaż i zamocowanie szafek pokojowych;

- montaż mebli biurowych;

- projektowanie pod wymiar i składanie mebli kuchennych;

- montaż sprzętu AGD, blatów itp.;

- montaż oświetlenia meblowego.

 

Z VRILBUD możesz mieć pewność, że zakupione meble zostaną skręcone szybko i sprawnie.

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!