Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Ściany ceglane są teraz jednym z najmodniejszych motywów aranżacyjnych. Nadaja nowoczesnemu mieszkaniu niepowtarzalny czar starych kamienic. Ściana tego typu także ładnie komponuje się z nowoczesnym sprzętem domowym, indywidualnie zaprojektowanymi meblami i dziełami sztuki współczesnej, dlatego często wznoszona jest  sztucznie nawet w pomieszczeniach z istniejącymi wcześniej ścianami z płyt betonowych. Taka aranżacja przełamuje tradycyjny jak i bardzo nowoczesny wystrój.

Dawniej odkryta cegła we wnętrzu kojarzyła się z z brakiem funduszy na jego wykończenie. Dzis świadczy o wysublimowanym smaku i wyczuciu estetyki. Ściany z cegieł zachwycają swym kolorytem, świetnie prezentują się zarówno w eleganckim salonie czy nawet sypialni. Czasami wykorzystuje się je jako element w aranżacji kuchni czy łazienki.

Jeśli marzysz o stworzeniu indywidualnego, niepowtarzalnego wnętrza  z charakterem to wybór właśnie dla Ciebie.

Przełamanie subtelności aranżacji przez wprowadzenie elementu industrialnego jest możliwe.

Mamy szeroki wybór projektów, które z łatwoscią można zrealizować dzięki zastosowaniu cegłopodobnej płytki dekoracyjnej czy stylizowanego  kamienia dekoracyjnego.

Zwróć sie do nas. Nasza wiedza, profesjonalizm, wykorzystanie najlepszych materiałów gwarantują wysoką jakość wykonanej pracy tak jak sobie to wymarzyłeś. Z firmą VRILBUD zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.

 

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!