Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Sufity podwieszane są jednym z najpopularniejszych elementów wykończeniowych. Znajdują się one poniżej stropu. Sufity podwieszane najczęściej wykonuje się z aluminiowych profili i płyt gipsowo-kartonowych.

Sufity podwieszane mogą pełnić funkcje dekoracyjną, ale także można je wykorzystać do zamaskowania elementów instalacyjnych i montażu oświetlenia.

Odpowiednio dobrane i zainstalowane punkty świetlne finezyjnie podkreślają fragmenty aranżacji danego pomieszczenia oraz jego stylistykę. Dodatkową zaletą sufitów podwieszanych jest to, że przed ich wykonaniem nie jest wymagane wyrównywanie powierzchni.

Z doświadczenia wiemy, że nie warto zaczynać samodzielnego zakładania sufitów nie dysponując niezbędnymi narzędziami. Lepiej od razu powierzyć to zadanie specjalistom, żeby osiągnąć efekt, który będzie satysfakcjonujący.

Specjaliści firmy VRILBUD zainstalowali setki metrów kwadratowych sufitów podwieszanych. Zwróćcie się do nas, a my pomożemy zmienić wasze mieszkanie tak, aby stało się absolutnie wyjątkowe. Montujemy sufity podwieszane szybko, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Masz pytania? Zadzwoń do nas jeszcze dziś !

 

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!