Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Zadzwoń do nas już dziś!

504 948 950 biuro@vrilbud.pl

Płytki ceramiczne prawdopodobnie znaleźć można w każdym domu, mieszkaniu czy apartamencie.

Dzieje się tak, ponieważ już prawie w każdym mieszkaniu oraz w większości domów w obecnych czasach jest łazienka i toaleta. W pomieszczeniach tego typu układanie płytek na ścianie jest najlepszym rozwiązaniem.

Zastosowanie glazury w łazience jest pomysłem nie do zastąpienia, ponieważ płytka jest materiałem trwałym i odpornym na wilgoć.

Nie można także nie wspomnieć o kuchni. Tutaj zastosowanie płytki ceramicznej będzie także jak najbardziej wskazane ze strony praktycznej. Ściana nad blatem kuchennym często wykładana jest np.: płytką ceramiczną, kamienną lub mozaiką. Jest to ozdobne i praktyczne rozwiązanie.

Płytka jest o wiele łatwiejsza w utrzymaniu czystości od jakiegokolwiek innego materiału wykończeniowego dostępnego na rynku. Jej początkowy wygląd zewnętrzny nie ulega zmianie, kolor nie blaknie, intensywność barw może cieszyć oko przez długi czas.

Ważne jest jednak, aby płytka położona została fachowo i precyzyjnie, z przestrzeganiem zasad sztuki budowlanej. Jak wiadomo znalezienie doświadczonych i terminowych specjalistów nie jest sprawą prostą.

Ceny usług glazurniczych zależą od :

  • - konieczności przeprowadzenia prac przygotowawczych: wyrównanie powierzchni ścian i podłogi;
  • - wielkości płytek i potrzeby układania wzorów np.: z elementami dekoru (oddzielnie  dotyczy to mozaiki)  
  • - ilości wyposażenia łazienkowego, konieczności przycięcia płytek jako np.: obudowy pod kątem 45 stopni.

 

Dobrym rozwiązaniem jest powierzenie wszystkich prac łącznie z ułożeniem płytek fachowcom VRILBUD. Firma VRILBUD dokładnie i w ścisłych, ustalonych z klientem terminach układa płytki w każdym pomieszczeniu.

Prace dotyczą płytek różnego rodzaju i rozmiarów oraz od różnych producentów.

VRILBUD zapewnia wysoką jakość robót. W razie potrzeby podpowiemy i wybierzemy odpowiedni materiał, indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb. Masz pytania? Zadzwoń do nas jeszcze dziś !

 

VRILBUD TO JAKOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!